СТА-150

Модель СТА-150 працює на недорогих, формах, що швидко виготовлюються!

СТА-150 – є оптимальним варіантом, якщо Ви виготовлюєте блістерне пакування, у т.ч. з загинанням пружків, пенали, ложементи та корекси.

Пристойна середня швидкість (1200-1500 тактів за годину на виробах середніх габаритів) і висока максимальна (до 2200 тактів за годину на дрібних виробах), при полі формування 250х350 мм та максимальній глибині формування 55 мм роблять цю модель практично універсальною.

Детальніше...
 

СТА-150М

Призначення – отримання методом пневмоформування у негативні дюралеві форми з плівкового рулонного матеріалу виробів типу блістер, корекс, коробка, лоток прямокутної форми з індивідуальним відрізуванням.

Детальніше...
 

СТА-300

Модель СТА-300 працює на недорогих швидко виготовлюваних формах!

СТА-300 - це термоформувач зі збільшеним розміром формованого поля. Його головне призначення- формування з PS, PET, PVC корексів , лотків, піддонів, хоча на Ваше бажання він також може бути використаний для виготовлення блістерного пакування.

У вузлі формування СТА-300 (так само, як у моделі СТА-150) застосовано важільний механізм, котрий відмінно зарекомендував себе на протязі багатьох років експлуатації у наших Замовників, тому навіть при максимальних габаритах формованих виробів (310х410 мм) та глибині формування до 55 мм ця модель демонструє швидкість 1200 тактів за годину.

Детальніше...
 

Чому саме ми?

"Робити вже сьогодні те, про що інші думатимуть лише завтра" - ось принцип, яким наше підприємство керується, починаючи з 1997 року. Саме тому наше устаткування користується популярністю не лише у малих та середніх фірм, але й у відомих великих підприємств, котрі мають безперервний цикл виробництва.