СТА-150УП

Автоматична пакувальна лінія роторного типу. Призначена для пакування великих тиражів поштучних виробів до блістера за схемою: подавання блістера з накопичувача до рухомого ложемента, подавання виробу до блістера, укладання картонної етикетки на окрай блістера, приварювання картонної підкладинки до блістерної частини. зняття готового пакування на приймальний лоток. Усі перелічені вище операції здійснюються автоматично. Може виконуватись у модифікації (з ручним укладанням товару до блістера). При цьому всі останні функції автомата зберігаються. Ця модель має означення СТА-150УП1 і обслуговується одним оператором-пакувальником.

Детальніше...
 

СТА-300ФС

Малогабаритний фасувально-пакувалний комплекс СТА-350 ФС Universal.

Пропонуємо Вашій увазі малогабаритний універсальний пакувальний комплекс СТА-350ФС Universal, призначений для виготовлення блістер-пакування та фасування до блістеру з функцією приварювання покриваючого матеріалу. Пропонований комплекс СТА - 350 ФС Universal розроблено на базі автоматичної роторної фасувально-пакувальної лінії (СТА-150УП), котра була поставлена нами в 2005 р. на один із заводів фірми «Robert BOSCH» у м. Енгельс, Саратовської обл. для пакування автомобільних запальних свічок до блістеру з приварюванням картонної підкладинки.

Маючи у себе на виробництві економічний, мобільний у переналагодженні малогабаритний універсальний пакувальний комплекс Universal, Ви стаєте незалежним від постачальників пакування. Окрім того, у Вас з’являється можливість гнучкого реагування на потреби ринку, впливати за рахунок нового привабливого упакування на покупецькі преференції на Вашу користь; таким чином, упакування стає частиною маркетингової стратегії підприємства.

Детальніше...
 

Чому саме ми?

Одним із головних принципів нашої роботи є максимальне задоволення запитів замовника, уважне до нього ставлення протягом усього періоду експлуатації устаткування, яке було поставлено. Наші взаємовідносини з замовниками не обмежуються терміном гарантії.