Термоформування – це процес зміни форми пласких заготовок у вигляді листів або плівок у рулонах з термопластичного полімерного матеріалу (термопласту) при підвищених температурах у об'ємні формовані вироби.

У галузі переробки пластмас термоформування і надалі належить до засобів переробки зі щонайвищими темпами зростання. Особливо вірне це для формування пакувань із рулонних пластиків.

Існують галузі застосування, у котрих з термоформуванням конкурують виливання під тиском, а також роздувальне формування. Однак у галузі виготовлення пластикового пакування метод термоформування у співвідношенні «кількість-вартість» лишається як і перш поза конкуренцією.

І це - завдяки:

 1. Високій продуктивності;
 2. Швидкій окупності інструменту (прес-форм);
 3. Розумній вартості термоформувального устаткування;;
 4. Можливості отримання більш тонкостінних, а отже- і більш дешевших виробів, аніж при виливанні під тиском чи при роздуванні;
 5. Можливості переробки багатошарових та спінених матеріалів з незначною густиною та високими споживчими характеристиками;
 6. Можливості переробки матеріалів з попередньо нанесеним друком.

Донині не розв'язано дилему - термоформувальний автомат яких розміру та продуктивності є оптимальним для виготовлення пластикових пакувань у потрібних об'ємах. Прийняття рішення на користь одного великого термоформера чи кількох невеликих залежить від багатьох умов. Ми з задоволенням зробимо Вам власну пропозицію. Вибір – за Вами...

 • Серiя MULTIPACK
  Кількість статей:  3
 • Серія MULTIFORM

  MultiForm - якість, швидкість, багатофункціональність.

  MultiForm - це серія багатовузлових термоформерів, створених на базі серво-моторів. Модель СТА-500ММ MultiForm відрізняє висока продуктивність і багатофункціональність при збереженні хорошої повторюваності виробів, що виготовляються. Сервоприводи, застосовані в моделі СТА -500ММ MultiForm, на всіх циклах переміщення забезпечують високу швидкість, точність і високий ККД.

  У порівнянні з попереднім поколінням устаткування (моделі серії Universal), швидкість циклу може бути збільшена на 30% - 40% при збереженні якості виготовлених виробів. Це в свою чергу дає можливість значно скоротити витрати виробництва на одиницю продукції.

  Кількість статей:  2
 • Серія UNIVERSAL

  Увімкни UNIVERSALність!

  Серія устаткування Universal уможливлює виготовлення практично необмеженого асортименту пластикового пакування з використанням принципу позитивно-негативного формування, з можливістю пуансонної (механічної) витяжки формованого матеріалу та одночасного вирубування штанцювальними (стрічковими) ножами. Таким чином, усі процеси з формування, пуансонної витяжки та вирубки пластику (виробу з пластику) виконуються як єдина завершена операція.

  Виготовлювані вироби: склянки, банки, кришки, лотки, тарілки, чашки, корекси,тортницісалатниці, креманки, ланч-боксыяєчнілотки, мікроконтейнери,блістерне пакування.

  Використовувана оснастка: комбіновані негативні, позитивно-негативні прес-форми класу QMM (Quick Make Mould), суміщені з системою штанцювальних (стрічкових) ножів, котрі передбачують використання вузла пуансонної витяжки (підпресування) формованого матеріалу.

  Дооснащення:Серія Universal може бути дооснащена штабелером-укладальником готових виробів, приладом «оптична позначка" до формування неглибоких виробів (кришки, лотки) з рулонних пластиків із попередньо нанесеним на матеріал малюнком.

  Обслуговуючий персонал: один оператор.

  Оновлення (червень 2010 р.): За рахунок застосування схем подвійного живлення пневматичних приводів на засаді сучасних пневмоостровів, увімкнених за економічною схемою, витрату стисненого повітря термоформувальним устаткуванням серії “UNIVERSAL” зменшено до 23%. Нові пневматичні схеми уможливлюють заощадження на зниженні споживання електроенергії компресорами до кількох тисяч євро щороку на кожній одиниці устаткування цієї серії.

  Кількість статей:  3
 • Серія NORMA

  Зроби якість NORMою!

  Устаткування серії Norma – це малогабаритні економічні автоматичні термоформери, котрі швидко переобладнуються для випуску асортименту пластикового пакування. Процес формування та вирубування виконується як єдина завершена операція.

  Виготовлювані вироби: тортниці, салатниці, лотки, мікроконтейнери, корекси, блістерпакування.

  Використовувана оснастка: негативні дюралеві прес-форми без пуансонів з системою штанцювальних (стрічкових) ножів класу QMM.

  Дооснащення: Серія Norma може дооснащуватись штабелером-укладальником готових виробів.

  Обслуговуючийперсонал: один оператор.

  Кількість статей:  1
 • Серія OPTIMA

  Знайди OPTIMAльне рішення!

  Серія устаткування Optima призначена для виготовлення блістерного пакування (СТА-150 ШВ,СТА-300 ШВ). а також для мікроконтейнерів, ложементів, ланч-боксів, яєчних лотків, тарілок, корексів (СТА-500 ШВ).

  Процес формування і вирубування відбуваються роздільно (формування з наступним подаванням відформованого виробу до вузла вирубування; вирубування) у автоматичному режимі.

  Використовувана оснастка: негативні дюралеві матриці (для СТА-500 ШВ з можливістю встановлення системи пуансонної витяжки матеріалу, вирубний штамп (штанцювальні ножі).

  Дооснащення: Серія Optima може дооснащуватись штабелером–укладальником готових виробів, пристроєм «оптична позначка» для формування неглибоких виробів (кришка, лоток) з рулонних пластиків з заздалегідь нанесеним на матеріал малюнком.

  Обслуговуючий персонал: один оператор.

  Кількість статей:  1
 • Серія ALPHA

  Хочеш почати? Почни з ALPHA!

  Малогабаритна та дуже економічна серія термоформерів Alpha цікава тим, що уможливлює виготовлення за безвідхідною технологією блістерного упакування для іграшок, електронних комплектуючих, побутової хімії. канцелярських товарів, автозапчастин, ампульної продукції, а також корексів.

  Використовувана оснастка: дюралеві матриці.

  Обслуговуючий персонал: один оператор.

  Кількість статей:  3
 • Серія DIAPAZON

  Розшир DIAPAZON можливостей!

  СТА-300 ПН Diapazon призначений головним чином для вироблення конструктивно складного блістерного пакування: блістерів із замками, складаних, що закриваються, підвищеної жорсткості, блістер з висічкою, двосторонній блістер тощо. На цій моделі можливо також виготовлювати лотки, ланч- бокси, палети.

  Процес формування та вирубування відбувається роздільно та послідовно у автоматичному режимі. Устаткування уможливлює працювати у трьох режимах : негативного, позитивно-негативного та позитивного формування. У разі необхідності може встановлюватись система пуансонів.

  Використовувана оснастка: дюралеві матриці у т.ч. з системою пуансонів та вирубний штамп (штанцювальні ножі).

  Обслуговуючий персонал: один оператор.

  Кількість статей:  1
 • Серія STATUS

  Підвищи свій STATUS!

  Серію термоформувального устаткування Status орієнтовано на підприємства з безперервним циклом виробництва однотипних виробів; головним чином це виробники одноразового посуду (склянки, тарілки, банки та кришки для молочної промисловості).

  Використовувана оснастка: комбіновані безщілинні штампи - пресформи зі ссувним обтинанням.

  Дооснащення: Серія Status може дооснащуватись штабелером-укладальником готових виробів; пристроєм «оптична позначка» для формування неглибоких виробів (кришка, лоток) з рулонних пластиків з заздалегідь нанесеним на матеріал малюнком.

  Обслуговуючий персонал: один оператор.

  Кількість статей:  1
 • Штабелери-укладальники
  Кількість статей:  2

Чому саме ми?

Ми гарантуємо якість на всіх етапах - від розробки та виготовлення до постачання та пусконалагоджування нашої продукціїи.