Останні декілька років щорічно збільшується кількість підприємств, котрі переходять з ручного фасування поштучних товарів до напівавтоматичного або автоматичного фасування.

ТОВ "Термопак" пропонує Вашій увазі лінійку фасувально-пакувального устаткування для поштучних товарів (тюбики, автомобільне приладдя, іграшки, канцтовари, ампульна продукція, мило та інші товари побутової хімії, електрокомплектуючі, насіння рослин, господарчі товари тощо).

У залежності від задач, що стоять перед Вашим виробництвом, Ви можете обирати поміж напівавтоматичним устаткуванням ПП-100 або повністю автоматичною лінією СТА-150УП2. Зверніться до нас - і ми порекомендуємо оптимальний варіант, що відповідає Вашим задачам і можливостям.

Чому саме ми?

"Робити вже сьогодні те, про що інші думатимуть лише завтра" - ось принцип, яким наше підприємство керується, починаючи з 1997 року. Саме тому наше устаткування користується популярністю не лише у малих та середніх фірм, але й у відомих великих підприємств, котрі мають безперервний цикл виробництва.