Блістерне пакування

blisterБлістерне пакування презентабельне, захищає товар від підроблення, пришвидшує процес пакування, спрощує підрахунок, полегшує продаж. Блістерне пакування зручне споживачеві і створює імідж виробникові.

 

Палети та контейнери для продуктів

groceryПалети та контейнери захищають фрукти від ушкоджень та забезпечують зручність при реалізації та транспортуванні фруктів.

 

Корекси

correxКорекс надає упакуванню привабливого вигляду; окрім цього він захищає вироби від контакту з загальною упаковкою, а також від механічних ушкоджень при транспортуванні та зберіганні. Застосовується для пакування шоколадних цукерок, зефіру, печива, мармеладу, драже та інших кондитерських виробів. Корекс є найбільш «творчим» пакуванням. При виготовленні корексів нами використовується вся гама кольорів плівок. Наша мета - випускати корекси, котрі тішуть око, для продукції, котра тішить смак.

 

Упакування для суші

sushiУпакування для суші дозволяє зберегти і передати увесь колорит східної кухні, містить місця для паличок, соусу, імбиру та васабі. На смак замовника виготовлюємо будь-які форму, розмір. Індивідуальний підхід.

 

Чому саме ми?

Ми гарантуємо якість на всіх етапах - від розробки та виготовлення до постачання та пусконалагоджування нашої продукціїи.