СТА-500ВПС

Автоматична лінія СТА-500ВПС Universal уможливлює вироблення методом термоформування з рулонного матеріалу ПСВС (EPS) лотків, піддонів, підкладок зі спіненого полістиролу, котрі широко використовуються для пакування різноманітних харчових продуктів, напівфабрикатів тощо.

Детальніше...
 

СТА-500М

Принцип роботи СТА-500М аналогічний принципу СТА-500 СВ, однак його можливості розширено за рахунок збільшення робочого поля, більш потужного привода фірми Mitsubishi, подовженої зони нагріву. Ця модель постачається у двох варіантах виконання - СТА-500М і СТА-500МС (відрізняються комплектацією). Модель СТА-500МС нами постачується у країни ЕС (Іспанія, Португалія).

Це автоматичний термоформер, універсальний з точки зору асортименту виробів із жорстких пластиків, котрі на ньому випускаються: склянки, банки, тортниці, салатниці, тарілки, креманки, корекси, контейнери для морозива, яєчні підкладинки для напівфабрикатів, лоточки для кондитерських та бісквітних виробів, блістерупакування - все це виготовлює СТА-500М

Детальніше...
 

СТА-500СВ

Модель СТА-500 СВ Universal випускається нами з 2006 року.

Це автоматичний термоформер, універсальний з точки зору асортименту виробів, котрі випускаються з жорстких пластиків: склянки, банки, тортниці, салатниці,тарілки, креманки, корекси, контейнери для морозива, яєчні лотки, підкладинки для напівфабрикатів, лоточки для кондитерських та бісквітних виробів, блістерпакування- все це виготовлює СТА-500 СВ.

Детальніше...
 

Чому саме ми?

"Робити вже сьогодні те, про що інші думатимуть лише завтра" - ось принцип, яким наше підприємство керується, починаючи з 1997 року. Саме тому наше устаткування користується популярністю не лише у малих та середніх фірм, але й у відомих великих підприємств, котрі мають безперервний цикл виробництва.