АШ-500

ash-500АШ-500 призначений для штабелювання  відформованих виробів (лоточків, мікроконтейнерів, салатниць, салатниць, тарілок, банок, корексів, блістерпакуваннь тощо) у стоси.

Універсальний  штабелер- укладач  АШ-500 може докомплектовуватись  до моделі термоформера СТА-500СВ «Universal», СТА-500М і після увімкнення  до загальної циклограми  з устаткуванням  працює  автоматично. АШ-500 цікавий тим, що може використовуватись при роботі на  багаторяд-них прес-формах.

Детальніше...
 

АШ-95

ash-95

Якщо Ви виготовлюєте одноразовий посуд (склянки, банки)  і Ваше устаткування працює безперервно по три зміни, щодня, щомісяця, Вам, звичайно ж,  необхідний автоматичний штабелер-укладач готових виробів. Пропонуємо Вашій увазі АШ-95.

АШ-95 – це автоматичний  штабелер, переналагоджуваний  на різні діаметри виробу (склянки, банки, у котрих  глибина більша,аніж діаметр, у співвідношенні  не менше, ніж 2:1).Цей штабелер працює у лінії  з таким термоформувальним устаткуванням, як СТА-250, СТА-500, СТА-500ПП, СТА-500СВ, СТА-500М ,а також з імпортним  термоформувальним  устаткуванням ILLIG, MEAF та подібним.  Пристрій АШ-95 уможливлює роботу з термоформувальним устаткуванням, оснащеним багаторядними прес-формами, що  дозволяє збільшувати продуктивність устаткування.

 

Чому саме ми?

Ми гарантуємо якість на всіх етапах - від розробки та виготовлення до постачання та пусконалагоджування нашої продукціїи.