АШ-95

ash-95

Якщо Ви виготовлюєте одноразовий посуд (склянки, банки)  і Ваше устаткування працює безперервно по три зміни, щодня, щомісяця, Вам, звичайно ж,  необхідний автоматичний штабелер-укладач готових виробів. Пропонуємо Вашій увазі АШ-95.

АШ-95 – це автоматичний  штабелер, переналагоджуваний  на різні діаметри виробу (склянки, банки, у котрих  глибина більша,аніж діаметр, у співвідношенні  не менше, ніж 2:1).Цей штабелер працює у лінії  з таким термоформувальним устаткуванням, як СТА-250, СТА-500, СТА-500ПП, СТА-500СВ, СТА-500М ,а також з імпортним  термоформувальним  устаткуванням ILLIG, MEAF та подібним.  Пристрій АШ-95 уможливлює роботу з термоформувальним устаткуванням, оснащеним багаторядними прес-формами, що  дозволяє збільшувати продуктивність устаткування.

Автор : btamedia

Чому саме ми?

"Робити вже сьогодні те, про що інші думатимуть лише завтра" - ось принцип, яким наше підприємство керується, починаючи з 1997 року. Саме тому наше устаткування користується популярністю не лише у малих та середніх фірм, але й у відомих великих підприємств, котрі мають безперервний цикл виробництва.