СТА-100М

Модель СТА-100 працює на недорогих, швидко вироблюваних формах!

Модель СТА-100 уможливлює випуск з PS, PET, PVC у автоматичному режимі найширшого спектру блістерного упакування (включно з блістером з загинанням двох пружків виробу у автоматичному режимі), корексів, неглибоких лоточків та підкладинок прямокутної форми.

Детальніше...
 

СТА-150

Модель СТА-150 працює на недорогих, формах, що швидко виготовлюються!

СТА-150 – є оптимальним варіантом, якщо Ви виготовлюєте блістерне пакування, у т.ч. з загинанням пружків, пенали, ложементи та корекси.

Пристойна середня швидкість (1200-1500 тактів за годину на виробах середніх габаритів) і висока максимальна (до 2200 тактів за годину на дрібних виробах), при полі формування 250х350 мм та максимальній глибині формування 55 мм роблять цю модель практично універсальною.

Детальніше...
 

СТА-300

Модель СТА-300 працює на недорогих швидко виготовлюваних формах!

СТА-300 - це термоформувач зі збільшеним розміром формованого поля. Його головне призначення- формування з PS, PET, PVC корексів , лотків, піддонів, хоча на Ваше бажання він також може бути використаний для виготовлення блістерного пакування.

У вузлі формування СТА-300 (так само, як у моделі СТА-150) застосовано важільний механізм, котрий відмінно зарекомендував себе на протязі багатьох років експлуатації у наших Замовників, тому навіть при максимальних габаритах формованих виробів (310х410 мм) та глибині формування до 55 мм ця модель демонструє швидкість 1200 тактів за годину.

Детальніше...
 

СТА-150М

Призначення – отримання методом пневмоформування у негативні дюралеві форми з плівкового рулонного матеріалу виробів типу блістер, корекс, коробка, лоток прямокутної форми з індивідуальним відрізуванням.

Детальніше...
 

Чому саме ми?

Одним із головних принципів нашої роботи є максимальне задоволення запитів замовника, уважне до нього ставлення протягом усього періоду експлуатації устаткування, яке було поставлено. Наші взаємовідносини з замовниками не обмежуються терміном гарантії.