Блістерне пакування

blisterБлістерне пакування презентабельне, захищає товар від підроблення, пришвидшує процес пакування, спрощує підрахунок, полегшує продаж. Блістерне пакування зручне споживачеві і створює імідж виробникові.

 

Палети та контейнери для продуктів

groceryПалети та контейнери захищають фрукти від ушкоджень та забезпечують зручність при реалізації та транспортуванні фруктів.

 

Корекси

correxКорекс надає упакуванню привабливого вигляду; окрім цього він захищає вироби від контакту з загальною упаковкою, а також від механічних ушкоджень при транспортуванні та зберіганні. Застосовується для пакування шоколадних цукерок, зефіру, печива, мармеладу, драже та інших кондитерських виробів. Корекс є найбільш «творчим» пакуванням. При виготовленні корексів нами використовується вся гама кольорів плівок. Наша мета - випускати корекси, котрі тішуть око, для продукції, котра тішить смак.

 

Упакування для суші

sushiУпакування для суші дозволяє зберегти і передати увесь колорит східної кухні, містить місця для паличок, соусу, імбиру та васабі. На смак замовника виготовлюємо будь-які форму, розмір. Індивідуальний підхід.

 

Чому саме ми?

"Робити вже сьогодні те, про що інші думатимуть лише завтра" - ось принцип, яким наше підприємство керується, починаючи з 1997 року. Саме тому наше устаткування користується популярністю не лише у малих та середніх фірм, але й у відомих великих підприємств, котрі мають безперервний цикл виробництва.