Шановне панство!

Ми радi вiтати Вас на сайтi компанiї "Термопак",
 та... дозвольте представитись.

Виробничу компанію «Термопак» було засновано у червні 1997 року, і з того часу вона є розробником і виробником автоматичного термоформувального устаткування, пресс-форм та оснастки будь-якої складності, а також устаткування, супровідного виробництву одноразового пластикового пакування.

sta-300sv

Окрім того, ми постачаємо роторні комплекси для упакування поштучних товарів до блістерів, лотків, на піддони із функцією приварювання накривних матеріалів (картону, фольги, пластику).

Устаткування, яке постачається компанією, є результатом багаторічного досвіду наших конструкторів та технічних фахівців.

Усі ці роки, розроблюючи та виготовлюючи устаткування, ми керуємось принципом: "Бути на крок попереду, використовуючи нестандартні рішення".

sta-500vps

Моделі нашого устаткування забезпечують виготовлення будь-якого упакування, котре може бути отримане методом термоформування з усіх типів жорстких рулонних пластиків. Це упакування для харчової промисловості: салатниці, контейнери, упакування для тортів, яєчні лотки, одноразовий посуд, корекси для цукерок і рулетів, а також блістерне упакуванняу тому числі для продукції технічного призначення, товарів народного споживання, іграшок, метизів, госптоварів.

Модульний принцип побудови нашого термоформувального устаткування уможливлює задоволення потреб практично будь-якого виробника упакування починаючи з малого підприємства та закінчуючи великим заводом.

На сьогодні нашими клієнтами є десятки підприємств Росії, України, Білорусі, Литви, Іспанії, Португалії.

Одним із основних наших напрямків є розробка і виготовлення пластикового упакування, що виготовлюється методом термовакуумного формування

 

  
Автор : btamedia

Чому саме ми?

"Робити вже сьогодні те, про що інші думатимуть лише завтра" - ось принцип, яким наше підприємство керується, починаючи з 1997 року. Саме тому наше устаткування користується популярністю не лише у малих та середніх фірм, але й у відомих великих підприємств, котрі мають безперервний цикл виробництва.